Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

CORE pro fitness

Hodnocení workshopu o použití hlubokého svalového stabilizačního systému ve fitness...

Kurz, jenž by měl absolvovat každý. Jak ti co ve fitness začínají, tak lidé, co si rádi utříbí informace na téma: Hluboký stabilizační systém. Co je to, jak ho používat a především, jak ho zapojit. Mnozí účastníci i po dlouholeté praxi zjistí, že dělají chyby nejen na svých klientech, ale především na sobě. Kdo chce vědět víc, vyzkoušejte. Doporučuji!
         Mgr. Michal Elčkner, Master Trainer Preminum Club Anděl, Holmes Place

Po roce trénování jsem u Zbyňka absolvoval kurz "CORE pro fitness" a bral sem ho jako opakování a kurz mě nezklamal. Obsahově byl dost náročný, ale nebyl čas pomyslet na nějakou únavu. Kurz měl spád, jak teoretická část tak část praktická. Osvěžil jsem si plno věcí a plno věcí pro mě byly nové a perfektně aplikovatelné pro mé klienty. Zbyněk byl opět profesionální a v jeho podání byli všechny informace srozumitelné a snadno pochopitelné.
         Richard, Neratovice, osobní trenér Holmes Place Karlín

O core je v dnešní době hodně populární mluvit. Skoro každý vám řekne, že je důležité a mělo by se využívat, jak při cvičení, tak v běžném životě. Ale nikde se moc neříká, proč tomu tak je a jak by se mělo core správně aktivovat. Na tomto školení je vše velmi dobře vysvětleno a v praxi vyzkoušeno.
          Radek, Holmes Place

Všechny 3 kurzy bych vřele doporučil každému, kdo se chce nadále zlepšovat v tomto oboru, který je pestrý, stále se vyvíjí a nádále určitě bude. Můžu říct, že po absolvování jsem zase o krok dál v rámci přizpůsobení tréninku k individualitě a různorodosti spektra mých klientů. Do svého tréninku jsem zařadil plno nových cviků a moc mě to baví:) Díky moc.
          Bc. Martin Pešout, personal trainer Holmes Place Premium Anděl