Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

BOSU® Balance Trainer ve fitness

Reference na workshop o použití BOSU® Balance Trainer ve fitness..,

Chtěla bych moc podělkovat za školení Bosu balance trainer ve fitness. Na tomto školení jsem se naučila nová cvičení a modifikace na klasické posilovací cviky. Zbyňkova školení nejsou jen přednáška a posluchači. Je to společná práce, nutí nás logicky myslet a komunikovat na profesionální úrovni. Díky stylu těchto školení dokážeme sami rozlišit nevhodná cvičení od těch, která mají opravdu smysl pro naše zdraví a tělesnou kondici.
         Daniela Popelková (Holmes Place Anděl, Praha)

Tvůj kurz mě opět nezklamal, velmi se mi líbila praxe, které bylo více než dost, pochopil jsem jak správně BOSU používat i u cviků, při kterých by mě použití nenapadlo a hlavně zapojení Core nemělo chybu.
         Vojta Meier

Mnozí z nás máme jisté zkušenosti se cvičením, ovšem většinou sklouzneme k jistému stereotypu, který lze tímto školením nabourat a pozměnit. Je dobré, pokud kurz navazuje na předchozí CORE. Samozřejmě pokud máme znalosti z fitness centra, cvičení s činkami je nám vlastní, můžeme náš zásobník cviků obohatit o prvky z tohoto školení. Doporučuji.
          Mgr. Michal Elčkner, Master Trainer Preminum Club Anděl, Holmes Place

Díky tomuto školení jsme si mohli uvědomit, že BOSU může být výborný sluha, ale zlý pán...A díky Zbyňkovi, jsme se BOSU naučili ovládat, aby nám pomohlo při tréninku. Získali jsme širokou škálu cviků na všechny partie a zárověň jsme zjistili pro koho jsou určité cviky vhodné a pro koho ne a proč tomu tak je. A za to bych chtěl Zbyňkovi poděkovat.
          Radek, Holmes Place

Všechny 3 kurzy bych vřele doporučil každému, kdo se chce nadále zlepšovat v tomto oboru, který je pestrý, stále se vyvíjí a nádále určitě bude. Můžu říct, že po absolvování jsem zase o krok dál v rámci přizpůsobení tréninku k individualitě a různorodosti spektra mých klientů. Do svého tréninku jsem zařadil plno nových cviků a moc mě to baví:) Díky moc.
Bc. Martin Pešout, personal trainer Holmes Place Premium Anděl

Jmenuji se Katka Kyptová a závodně se věnuji již  11let kulturistice a fitness. Přetěžování pohybového aparátu je nedílnou součástí každodenních tréninků v posilovně…v přípravě dvakrát denně…s čím souvisí přetěžování zejména vazů a kloubů…obzvlášť bederní oblasti, se kterou má v dnešní době problém většina z nás… Člověk se v mém případě honí za hromadou svalů, pomocí velkých vah, nesprávnou technikou,  nedokonalým dýcháním…já osobně vždy lpěla na správnou techniku, na zdravotní aspekt celého posilování, ale díky Zbyňdovi jsem poznala, že dosud jsem dělala některé věci stále špatně…díky správnému cvičení na BOSU Balance Trainer, zlepšení techniky dýchání, zapojení core do celé mé tréninkové jednotky jsem přestlala mít problémy s bederní částí páteře, se kterými jsem jeden čas trpěla natolik, že jsem v noci ani nemohla spát… Teď je to půl roku, co jsem absolvovala první kurz u Zbyňka a od té doby nemám jediný problém s mými bedry…ani při tréninku při těžkých dřepech nebo mrtvých tazích… Zbyněk je člověk na správném místě a člověk, ke kterému se budu vždy vracet, protože vím, že je to odborník s vysokou kvalifikací, který ví, co mluví. Touto cestou mu chci poděkovat za jeho profesionalitu a defakto za pomoc, protože díky němu mě tréninky opět baví a jsem si jistější v tom co dělám a aplikuji vše i na mé klienty…
          Katka, Mladá Boleslav