Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

Zdravotně funkční fitness trénink

Několik hodnocení na diplom hlavně pro osobní trenéry...

Kurz mi hodně dal, ať už po stránce teoretické tak praktické, co se týče informací o problematice držení těla tak jsem si ujasnil některé důležité věci, které mi pomůžou pochopit problematiku dýchání a správného držení těla. A v neposlední řadě tvůj profesionální a kamarádský přístup, který se u všech nevidí.
         Vojta Meier

Po absolvování kurzu "zdravotně funkční trénink pro běžnou klientelu" vedeným lektorem Zbyňkem Petrem jsem převedl získané znalosti a dovednosti do praxe. Bylo těžké prosadit u svých klientů změnu v dýchání, změnu v zapojování CORE, ale po několika hodinách jsme dýchání doladili do takových mezí, že se někteří z nich automaticky ptají, zda budeme opět cvičit CORE a chtějí názorné ukázky zapojení CORE v běžném životě. Kurz byl pro mě tzv. "odrazovým můstkem" pro získávání dalších informací v oblasti Fitness. Uvědomil jsem si hlavně to, že v dnešní době není možné vystačit s kurzem "Instruktor fitness", kde získáváme pouze hrubý nástin toho jak se v oboru fitness pohybovat. Uvedu jedno malé srovnání z jiného oboru. Představme si rok 1960, kdy byly na vrcholu automobily "trabant". Když mělo vozidlo poruchu, dokázal vozidlo opravit téměř každý. Teď je rok 2012, vozidla jsou prolezlé elektronikou a běžný technik už si s poruchou neporadí. Takhle to funguje i ve fitness. Lidé, kteří si objednají fitness trenéra mají jiné cíle, jiné zdravotní problémy než tomu bylo před 20 lety a proto je zapotřebí neustále získávat znalosti ve světě fitness a hlavní je přizpůsobovat se požadavkům klienta, nikoliv aby se klienti přizpůsobovali našim zajetým zvykům ... Kdo má zájem o získávání nových informací a hlavně zefektivnění tréninku, tak rozhodně doporučuji absolvovat doplňující kurzy. Zbyněk se mi jako školitel osvědčil a s radostí ho můžu doporučit.
         Martin Hrazdil

Povedený kurz pro ty, jenž mají dostatečné znalosti, na kterých lze stavět. V opačném případě se posluchači ztratí během prvních 15 minut a veškeré informace není možné vstřebat. Jinak srozumitelné, praktické, vše má značnou posloupnost, doporučuji.
         Mgr. Michal Elčkner, Master Trainer Preminum Club Anděl, Holmes Place

Na jaře 2011 jsem se poohlížel po kurzu s tématikou posilování ve fitness centru s důrazem na zdravotní stránku. V této době jsem využil nabídky na kurz pořádaný pod hlavičkou FaceCzech, vedený Mgr. Zbyňkem Petrem. Byl jsem zvědav, na kolik bude přednášející skutečně vzdělán v dané problematice. Musím uznat, že ač není Zbyněk ani fyzioterapeut, ani rehabilitační lékař, jeho znalosti z oblasti anatomie a kineziologie jsou skutečně na velmi vysoké úrovni. Současně oceňuji jeho snahu šířit "zdravotní posilování" i mezi laickou veřejnost, protože to rozhodně není samozřejmostí ... bohužel.Přeji mnoho zdaru a zejména spoustu spokojených klientů!
         Mgr. Stanislav Hladěna - fyzioterapeut a instruktor fitness, www.fyziofitness.cz

V posledních dvou měsících jsem absolvoval tři školení pod vedením Zbyňka. Všechna školení mě hodně obohatila a moc se mi líbil styl vedení. Díky školením jsem zjistil, že na sobě musím ještě hodně pracovat a otevřely mi nové obzory při cvičení. Líbilo se mi, že jsme na všechny otázky dostali jasné odpovědi a mohli jsme si uvědomit, co se v našem těle odehrává při cvičení a co se může stát, když budeme cvičit špatně a jaký to bude mít naopak efekt pro naše tělo, když budeme cvičit dobře...
          Radek, Holmes Place

Všechny 3 kurzy bych vřele doporučil každému, kdo se chce nadále zlepšovat v tomto oboru, který je pestrý, stále se vyvíjí a nádále určitě bude. Můžu říct, že po absolvování jsem zase o krok dál v rámci přizpůsobení tréninku k individualitě a různorodosti spektra mých klientů. Do svého tréninku jsem zařadil plno nových cviků a moc mě to baví:) Díky moc.
         Bc. Martin Pešout, personal trainer Holmes Place Premium Anděl

Ještě jednou děkuji za dnešní workshop – Zdravotně funkční fitness trénink. Pro mě dnes zazněly velmi zásadní informace, jak zkvalitnit práci s klientkami  a mimo redukční a zpevňovací efekt cvičení, ještě víc prosadit a zapojit I zdravotní aspekt cvičení. Pro mne osobně velmi cenné, jelikož osobně čas od času bojuju s přetížením svalů, způsobeným častým a po dnešním dni, jak vidím občas i ne úplně správným cvičením. Velmi se mi líbil přátelský a otevřený přístup a hluboké znalosti problematiky. Jste profesionál, který umí myšlenku srozumitelně podat a vysvětlit i ostatním, ráda se zúčastním některých Vašich dalších specializovaných seminářů.
         Denisa Báčová, www.babyfitness.cz

Ve Face Czech Academy jsem už absolvoval kurz na osobního trenéra. Na základě zkušenosti jsem očekával vysokou úroveň a skvělý přístup lektora Zbyňka Petra. To se mi i potvrdilo. Trénovat s běžnou klientelou tak, abych jim já jako trenér pomohl s jejich zdravotními problémy, připravil jejich tělo na úskalí pracovního dne ale i běžného života považuji za nejdůležitější. Nastavit klienta do správné pozice, nepřetížit to co už přetížené má, naopak mu od bolesti ulevit, naučit ho správně dýchat, pracovat s jeho individuálním postavením těla považuji za důležitou vědomost trenéra. A o to v tomhle kurzu jde.  Kurzy Face Czech Academy jsou zárukou kvality. Jezdí na ně lidi z různých konců republiky i ze Slovenska, což myslím hovoří samo za sebe. Já osobně se už těším na další kurz.
         Vladimír Kalečík

Kvalitní kurz, podložený skvělým odborným a příjemným vedením. Mohu jenom doporučit.
         Vít Živný, Master Trainer Holmes Place Premium Club Karlín

Jestli se někdo rozhoduje jít na Zbyňkovo školení, vřele doporučuji!!!! Výklad dává hlavu a patu, vždy si rád poslechne Váš názor na danou věc a vysvětlí proč by se to tak mělo a nemělo dělat. Byla jsem velice spokojená a už se těšim na další školení, které bude mít na starosti Zbyněk. Prostě super a děkuji!
         Verča

Workshop zdravotně funkčního tréninku byl pro mě ohromným přísunem vědomostí a zkušeností.Jsem fitness trenér a zaměřuju se na kulturistiku.Došlo mi,že bez správného zapojení CORE nelze tělo plně ba vůbec správně rozvíjet. Na workshopu mi Zbyněk  vysvětlil co,proč a jak.Hlavně praxe.Naučil jsem se ,jak zapojovat CORE tak, aby stále funkčně pracoval.K Zbyňkovi bych řekl,že je jistě skvělý trénér a je suprový přednášející.Dokáže 100% předat informace z teorie a 100% ukáže,jak ji uplatnit v praxi a to vše příjemně.Je to člověk ke kterému se budu vždycky vracet.
         Miroslav Horký

Kurz sa nám naozaj veľmi páčil, nečakala som, že to bude mať pre mňa až takú pridanú hodnotu, akú to v konečnom dôsledku malo. Petr zvolil veľmi dobrú formu výučby: najskôr teoretické a vedomostné rozšírenie znalostí, ktoré sme následne prakticky vyskúšali priamo na sebe vo fitku. Naozaj môžem kurz len ďalej odporučiť.
         Silvia Žáková, Slovensko

Jmenuji se Katka Kyptová a závodně se věnuji již  11let kulturistice a fitness. Přetěžování pohybového aparátu je nedílnou součástí každodenních tréninků v posilovně…v přípravě dvakrát denně…s čím souvisí přetěžování zejména vazů a kloubů…obzvlášť bederní oblasti, se kterou má v dnešní době problém většina z nás… Člověk se v mém případě honí za hromadou svalů, pomocí velkých vah, nesprávnou technikou,  nedokonalým dýcháním…já osobně vždy lpěla na správnou techniku, na zdravotní aspekt celého posilování, ale díky Zbyňdovi jsem poznala, že dosud jsem dělala některé věci stále špatně…díky správnému cvičení na BOSU Balance Trainer, zlepšení techniky dýchání, zapojení core do celé mé tréninkové jednotky jsem přestlala mít problémy s bederní částí páteře, se kterými jsem jeden čas trpěla natolik, že jsem v noci ani nemohla spát… Teď je to půl roku, co jsem absolvovala první kurz u Zbyňka a od té doby nemám jediný problém s mými bedry…ani při tréninku při těžkých dřepech nebo mrtvých tazích… Zbyněk je člověk na správném místě a člověk, ke kterému se budu vždy vracet, protože vím, že je to odborník s vysokou kvalifikací, který ví, co mluví. Touto cestou mu chci poděkovat za jeho profesionalitu a defakto za pomoc, protože díky němu mě tréninky opět baví a jsem si jistější v tom co dělám a aplikuji vše i na mé klienty…
         Katka, Mladá Boleslav

Zdravím! Chtěl bych reagovat na workshop ZDRAVOTNĚ FUNKČNÍ TRÉNING. Jsem instruktor ZUMBY a toto školeni pro mě bylo něco uplně nového (nejsem fitness trenér), ale stejně určitě přínosného - hlavně v tom, jak mam cvičit a dýchat. A právě to mi pomohlo v tom, že mě při cvičeni z části povolila bolest zad, takže určitě budu pokračovat dál ve vzdělávání se. A v neposlední řade bych chtěl říct, že Zbyněk je určitě skvělej trenér a hlavně školitel, je to člověk na svém místě, prostě profík jak má být! Díky a budu se těšit na další školení.
         Michal Winter