Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

Flowin® Friction Training - Diplomy

Přečtěte si několik hodnocení na diplomy Core a Dynamic...

Především bych chtěla poděkovat Zbynďovi za spoustu cenných informací, které jsem se na Flowinu dozvěděla.Celý kurz byl veden na odborné úrovni a byla jsem mile překvapena, jak jsme si trénovali mozkové závity téměř každou minutu, ruku v ruce se cvičením. Neb pracuji jako fyzioterapeut, tato technika mě zaujala svým provedením, zároveň využitím Flowinu, nejen jako sportovní, ale zárověň i zdravotní a rehabilitační pomůcky. Doporučuji vřele každému, kdo chce zvýšit svou kondici především a na základě osvojení techniky, předat své zkušenosti dál, tak jako výborný trenér a lektor Zbynďa.
          Eva Baranová, fyzioterapeut

Kurzem Flowin Core jsem nadšená, objevila jsem další báječnou pomůcku pro rehabilitační praxi. Moc děkuji za skvělé školení Zbyňkovi Petrovi, jeho podání funkční anatomie nutilo zapojit mozkové buňky a podařilo se mu dovést nás k přemýšlení nad tím, co a jak cvičíme.. Rozhodně bych tento kurz doporučila i kolegům fyzioterapeutům, aktivace hlubokého stabilizačního systému na podložce Flowin je bezkonkurenční. Díky za super kurz a doporučuji všem. Tak díky ještě jednou za skvělý kurz a doufám, že se zase na nějakém tom školení potkáme. Bylo to velmi  přínosné...
         Bc. Katka Honová, DiS

Už na školení Core jsem byla velice mile překvapená, tentokrát jsem byla naprosto nadšená a všem to jen doporučuji. Také jsem ráda, že jsem absolvovala oba kurzy postupně, v září core a teď v listopadu dynamic, protože ty základy jsem stihla vstřebat a školení dynamic jsem si neskutečně užívala. A ta závěrečná ukázková hodina byla skvělá, náročná a hodně inspirující. Díky moc a těším se (snad co nejdřív) na další školení flowinu. Díky, díky, díky.
         Ivet.

Ráda bych se vyjádřila ke školení Flowin Core, které jsem absolvovala v září. Byla jsem maximálně nadšená, a to jak z Vašeho vedení školení, tak vůbec z konceptu tohoto cvičení. Nadchlo mne to tolik, že jsem si pár flowinů zakoupila a vedu hodiny pro menší skupinu lidí. Co se týká náplně kurzu, moc se mi líbila zásoba cviků a možnosti jejich obtížnosti. Velice oceňuji to, že jste nám dal možnost sestavit si 3 lekce pro různé skupiny cvičenců a následně je s námi rozebral a vše vysvětlil. Shrnuto a podtrženo, skvělý lektor = skvělý kurz. Budu se těšit na dalším školení!
         Iveta Zárubová

Obidva školenia boli geniálne. Nečakala som že  práca na tejto plošine môže byť taká efektívna. Vďaka prepracovanej metóde Zbyňka som precítila každé svalové vlákno :-D. Budem tlačiť na nášho majiteľa, aby čím skôr kúpil plošiny, čo by som začala robiť skupinové hodiny.
          Norika

Oba dny (Flowin® Core i Flowin® Dynamic) neměly chybu a ještě dnes pořád nad tím uvažuji a přemítám - zásobu cvikú, kterými jsi nás motivoval do cvičení a klobouk dolu před znalostmi z anatomie, kterými jsi nás uzemnil, jelikož nikdo z nás se v tom tak dobře neorientoval jako ty. Je něco jiného prostě vědět a něco jiného vědět PROČ tomu tak je a proč není..myslim v pohybu.Proto doufám, že si vezmeš mou radu k srdci a napíšeš nějak publikaci, která vše osvětlí všem a lidi víc motivuje k tomu, aby cvičili, protože lidi se nějak s plynoucím časem málo zabývají sami sebou. Jsem ráda, že jsem Tě poznala, protože neznám zatím nikoho, kdo by dokázal tak rozebrat  svalový pohyb a budu tě všude chválit:-) Děkuji za Tvé poznatky a těším se na další spolupraci.
Přeji Ti ať se ti daří v Tvé práci a pořát tě to motivuje jít dál.
Sportu Zdar:-)
          Zdraví Máša

Díky za školení Flowin® Core a Flowin® Dynamic. Na obou školeních se mi líbil zejména rozbor a zdravotní aspekt každého cviku, který sval se posiluje a proč tomu tak je. U Flowin® Core mi chyběla ukázková lekce, ale to jsme si zase vynahradili při Dynamicu;-)
          Věra Havlová