Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

Rekvalifikační kurz Osobní trenér fitness

Přečtěte si několik hodnocení na rekvalifikační kurz pro trenéry...

Téměř rok působím v našem rodinném rekondičním studiu na Mělníku, jako trenérka Power Plate. Tato práce mě baví, a proto bych jí chtěla vykonávat co nejlépe. Svým klientům chci poskytovat kvalitní a hlavně zdraví neohrožující tréninky. Došlo mi, že pracovat s Power Platem umím perfektně, ale mé znalosti co se týče lidského těla a procesů v něm jsou nedostačující. Zuzka Bičíková mi doporučila rekvalifikační výcvik pro osobní trenéry ve Face Czech Academy. Dala jsem tedy na radu odborníka a přihlásila se.
Musím uznat, že to bylo skvělé rozhodnutí. Se školitelem Zbyňkova formátu jsem se za celý život nesetkala. Mám vystudovanou komunikaci na vysoké škole a musím i z odborného hlediska konstatovat, že Zbyněk je opravdu člověk na svém místě, má všechny předpoklady kvalitního školitele, je inteligentní, zábavný a má přirozenou autoritu. Dokáže informace předávat takovým způsobem, že vás i studium svalů v latině začne bavit.
Do budoucna bych chtěla svým klientům pomáhat i s jejich stravováním, a proto jsem minulý rok absolvovala kurz výživových poradců, z kterého jsem si odnesla spoustu nejasností, ale Zbyněk mi dokázal poradit i v této oblasti a vše mi začalo dávat krásně smysl.
Co se týče cvičení, tak jsem již ze školení Power Plate měla podvědomí o Core a správném držení těla, ale Zbyněk mi opět mé znalosti utřídil a vysvětlil mi, jak vše funguje a na co je třeba dbát při trénincích, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Samozřejmě mě také naučil spoustu nových věcí, za což mu moc děkuji a všem Vám Zbyňka a tým kolem něj vřele doporučuji!!!
          Petra Vetešníková, www.par-studio.cz

Na přelomu roku 2011/2012 jsem se na doporučení své kamarádky zúčastnil kompletního kurzu instruktor fitness-osobní trenér u společnosti Face Academy. Do kurzu jsem vstoupil s pocitem, že o cvičení v posilovně vím téměř všechno, neboť aktivně posiluji již cca 20 let a proto mě už vlastně nemůže nic moc překvapit. Mé sebevědomí těžce utrpělo po prvním dnu výuky, kdy jsem zjistil, že si celých cca 20 let zbytečně ničím tělo nesprávným způsobem cvičení. Alespoň jsem konečně zjistil pravděpodobného původce svých vlastních problémů se zády... Cvičení s využitím CORE mě nadchlo a okamžitě jsem ho aplikoval ve svém tréninku, který se tak pro mě stal mnohem zábavnějším. Náročnost výuky v kurzu byla vysoká, což považuji za jeden z důvodů, proč má Face Academy tak vysoký kredit v povědomí lidí zabývajících se fitness. Vyzdvihl bych zejména školitelský talent Mgr. Zbyňka Petra, jehož výuka nebyla jen strohým předáváním informací, ale naopak nutila účastníky kurzu o nově přijatých informacích přemýšlet. Nejvíce času jsme v rekvalifikačním kurzu strávili právě se Zbyňkem a bylo vidět, že mu jde především o to, aby účastníci kurzu nakonec neodešli jen s “diplomem”, ale především s vědomostmi, které by profesionál měl mít. A že je Zbyněk profíkem každým coulem, jsme se mohli přesvědčit všichni. Co se týče dalšího vzdělávání v tomto sportovním odvětví, tak v budoucnu budu jednoznačně volit Face Academy, která mi zaručuje skrze své školitele přísun těch nejlepších informací.  Profesionalita a úroveň vědomostí Mgr. Zbyňka Petra mě osobně nadchla a přesvědčila, že rozhodně patří mezi špičku ve svém oboru.
          Tomáš Blecher, Neratovice

Ráda bych Vám všem doporučila tento kurz. Je plný nejen odborných přednášek, které v praxi určitě využijete, ale i zábavných cvičení, které zpestří celý kurz. Je to fakt pecka a trenéři školeni jinou metodou se skutečně poznaj J Díky za všechno, jste fakt skvělí.
          Petra

Absolvovala som viacero skoleni v Cechach aj na Slovensku, ale po odbornej a profesionalnej stranke skolitelov, teorie a praxe, bolo toto skolenie na prvom mieste. Skolenie vychadza z najnovsich poznatkov a dava cviceniu daleko vacsiu logiku a vyznam. Naucila som sa pri cviceni pouzivat svaly, o ktorych dolezitosti som ani len netusila, a tym som dala celemu cviceniu a organizacii cvicenia daleko vacsiu efektivitu. Naucila som sa ako znizovat rozne zdravotne problemy klientov a ako cvicit, aby sme sa buducim zdravotnym rizikam vyhli. Toto skolenie odporucam a tesim sa na dalsie, ktorych sa v najblizsej moznej dobe zucastnim.
         Veronika, Trnava

Na přelomu roku 2O11/2012 jsem absolvovala kompletní kurz INSTRUKTOR FITNESS - OSOBNÍ TRENÉR v Academy Face Czech a vysoká úroveň kurzu mě mile překvapila. Povolání trenéra se zde bere vážně, je to přeci jen práce s lidským tělem. Filosofie fitness, práce s Core a funkční trénink v podání Face mě nadchla, zejména pak hlavní lektor Zbyněk Petr, který nás provedl praktickým cvičením a ukázal, jak sestavit správný a efektivní trénink. Je to odborník, špička mezi trenéry a skvělý učitel. Zbyněk je náročný, ale to je práce trenéra taky. Postupně nám pomáhal poskládat teoretické střípky do komplexní mozaiky, ale zároveň nám ukázal, že být dobrým trenérem znamená vzdělávat se neustále. Pro příští kurzy v oboru budu rozhodně hledat ty vedené Zbyňkem.
         Katka

V lednu 2012 jsem absolvovala školení Osobní trenér fitness od Face Czech Academy a tento kurz mohu všem budoucím trenérům doporučit. Kvalita vzdělání je opravdu výborná, na čemž podle mého názoru se v nejvyšší míře podílel pravě Zbyněk. Myslím si, ze jeho přistup ke studentům obecně málo kdy zažijete od lektoru, ať už se učíte cokoliv. On je jeden z mala školitelů, kterým záleží na tom, aby studenti opravdu pochopili materiál a hlavně uměli poznatky aplikovat v praxi. Znalosti z kurzu jsem hned začala používat ve svém tréninku a těším se, až je využiji abych pomáhala lidem dosáhnout postavených cílů.
         Anna Galkina

Zbyněk: Jednim slovem borec, neměnil bych vzorec. Na začátku dne zkoušení, donutí Vás k učení. A když člověk neodpoví, quadriceps ho nepochválí. Nezahálí, nefláká se, pořád nutí Vás do práce. ,,Lopatky jsou stále dole. Břicho!! Né, že se tam vyvaluje ´´. Všechno hlídá, všechno střeží, vědomosti všechny sdělí. Na otázku mu přímo neodpoví, ba naopak ho donutí, ať si ji sám vyplodí. Nejlepší je to učení, sice se to zdá jako mučení. Na konci však kurzu, pochopíš tuto skvělou službu. Odcházíš s hlavou vztyčenou a s vědomostí záviděnou. Na závěr je jedno slovo, ,,famózní´´ je to, co se tu dělo. Za to všechno díky Zbyňku. S pozdravem...
         Pavel Sotona

Ahoj, v loňském roce jsem si udělal ve FACE CZECH kompletní trenérský kurz, převážnou většinu času  nám byl lektorem Zbněk. Říkal sem si, že po 10 letech ve veslařské reprezentaci a po studiích na FTVS mě v posilovně už moc nepřekvapí. Během prvních pár dní se mé luze rozplynuly. Zbyňkův přístup a vyučovací metody byly přesně podle mého gusta a jen jsem propadal víc a víc jeho metodám jak ke cvičení přistupovat. Tréninkové metody jsou převážně určeny k vedení "normálních lidí", ale mé dotazy směřovaly převážně jak aplikovat zdravotně funkčí cvičení na sportovce a nebylo nic, o by mi Zbyněk nevyslvětlil a názorně neukázal. S vědomostmi, které mi kurz dal, jsem neměl problém získat místo trenére i v těch nejlepších fitcentrech v republice. Těším se na další nástavbové kurzy pod Zbyňkovým vedením.
         Richard, Neratovice, osobní trenér Holmes Place Karlín

Rekvalifikační kurz na osobního trenéra ve Face Czech Academy jsem si vybral na základě doporučení od lidí kteří se v trenérském oboru pohybují už delší dobu. Po jeho absolvování můžu kurz jednoznačně doporučit dál. Úroveň kurzu byla dle mého názoru vysoká a školení probíhalo velmi profesionálním způsobem. Taky musím vyzdvihnout přistup a vzdělanostní úroveň školitelů. Velice kladně hodnotím jejich ochotu, trpělivost a snahu naučit zájemce o trenérskou licenci co nejvíc. Odpoví Vám na jakoukoliv otázku a vysvětlí nejasnosti i několikrát za sebou. Kurzem provádí hlavně Zbyněk Petr. Jeho znalosti, přístup a metoda naučit lidi věci tím že se ptá, a ne jen přednáší, nutí lidi reagovat a přemýšlet. Jeho profesionalita a rady trenérům nejen ohledně trénování, ale i komunikaci, kontaktu s klientem považuji za hodně přínosné a byla to pro mě velká škola. Pokud chcete být trenérem, který se vyzná, zná anatomii, zásady zdravotního tréninku, působí preventivně a pomáhá klientům s odstraněním bolesti a dosažením jejich cílů, určitě zvolte Face Czech Academy.
          Vladimír Kalečík

Mnohého by možná překvapilo, jakým způsobem jsem si vaši instituci vybrala. Pro mě bylo důležité především časové uspořádání kurzu, až potom jsem přemýšlela nad cenou a vůbec mě nenapadlo, pídit se kdo ho vede. Pravdou je, že mě velmi zaujal váš popis kurzu na webových stránkách a to nakonec rozhodlo. Po zahájení kurzu mě čekalo nejedno milé překvapení. Všichni, kdo se na vedení kurzu podíleli, byli nejen velmi příjemní, usměvaví a ochotní leccos vysvětlit, ale zároveň i přísní. I to hodnotím kladně, protože jinak by se na učení asi každý "vyflák" a pak těžko doháněl, natož se tím zabýval později třeba i  podrobněji. Bylo to velké plus. Kurz se skládal z mnoha zajímavých informací nejen z anatomie, fyziologie, biologie, ale nejužitečnější  z praxe. Pro mě tento kurz byl obrovským přínosem. Dozvěděla jsem se, že kulturistické pojetí posilovny není zrovna to nejlepší pro rekreační sportovce a že pojetí zdravotně funkční je opravdu ZDRAVOTNĚ FUNKČNÍ. O tom jsem se přesvědčila navlastní kůži,  hned do týdne, neboť mě konečně přestaly bolet kyčle. Nejen já jsem nakonec litovala toho, že kurz nebyl delší a obsáhlejší. A proč že jsem se rozhodla takový kurz  udělat? Nemohla jsem se nadále koukat na to, jak si mnozí ničí své tělo kvůli špatně prováděné technice. Nakonec jsem tady v kurzu zjistila i já, že moje technika také není zcela v pořádku. Poučila jsem se a zároveň naučila  a rozhodla se nejen dále rozšiřovat své znalosti, ale získané předávat dále. Ještě jednou děkuji týmu za skvěle odvedenou práci. S pozdravem
         Martina Ludvíčková, www.martinafitness.cz

Ahoj Zbyněk, chcem ti poďakovať za perfektne vedené školenie. Oceňujem celkový systém školenia, poskytli ste nám jednak teoretické základy, jednak mnoho informácií, o ktorých by sme sa zatiaľ len tak hockde nedočítali, jednak sme mali možnosť si to všetko prakticky odskúšať. Najviac by som ale chcela vyzdvihnúť to, akým spôsobom si nám svoje vedomosti a skúsenosti odovzdával. Donútil si nás ozaj premýšľať nad tým, čo sa učíme a nad tým, ako správne cvičiť, ako necvičiť, ale hlavne prečo. Zrazu to všetko dokopy dáva zmysel  Musím povedať že si určite nielen skvelý tréner, ale aj pedagóg. Teraz som si istá, že tento kurz bola dobrá investícia. Takže ďakujem.
         Jana U.

V září 2011 jsem absolvovala kurz instruktor a osobní trenér fitness od Face Czech Academy. Tento kurz mohu vřele doporučit. Kurz byl veden systematicky. Praktické části předcházela část teoretická, která nám pomohla věci lépe pochopit. Praktické lekce vedené Zbyňkem byly velice obohacující. Ráda bych vyzdvihla jeho profesionalitu, znalosti, zkušenosti a v neposlední řadě Zbyňkovi nesporné pedagogické schopnosti. Mám na mysli přirozený talent přínosné komunikace se studenty, který na mě velice zapůsobil. Líbilo se mi, že vše, co nás učil dávalo nějaký smysl. Co nám nebylo jasné, to nám trpělivě vysvětloval. Vedl nás k tomu, abychom na věci přicházeli sami logickým uvažováním. Mám trošku nedůvěřivou povahu a pokud mi informace nedává smysl, mám problém ji přijmout. Díky tomu, že nám Zbyněk logicky vysvětloval všechny naše nejasnosti, jsem si toho z kurzu odnesla hrozně moc! Byla jsem úplnou začátečnicí a nevěřila jsem, že se toho mohu tolik naučit za tak krátký čas. Na cvičení v posilovně jsem vždy hleděla trochu s nedůvěrou a tak mě překvapilo, jak může být toto cvičení příjemné a zdraví prospěšné. Jde o to snažit se pochopit, jak naše tělo funguje a cvičením mu neubližovat, ale naopak pomáhat. Chtěla jsem si z kurzu odnést jen zkušenosti a dovednosti, které by se mi hodily do mé praxe s klienty, kteří chtějí pomocí cvičení zlepšit své zdraví a kondici. Musím ale říct, že všechny informace, které jsem od Zbyňka získala, jsou pro mě využitelné a velice cenné. Moc děkuji za možnost výborného startu pro mou kariéru v oblasti fitness a pokud budu mít nějaké nejasnosti, nebudu váhat a využiji možnost konzultace právě u Zbyňka!
         Martina Dvořáková, Úholičky, www.fitforma.cz

V červnu 2011 jsem v Praze u společnosti Face Czech Academy absolvovala rekvalifikační kurz Instruktor fitness centra a osobní trenér fitness. Celý kurz probíhal pod vedením specialistů z oborů fitness i zdravotnictví. Všem bych chtěla velmi poděkovat za jejich celkový přístup a profesionalitu. Nicméně mé největší poděkování patří lektorovi, se kterým jsme absolvovali nejen teoretické, ale i všechny praktické hodiny - Mgr. Zbyňku Petrovi. Své bohaté znalosti z oborů anatomie, fyziologie, kineziologie apod. a především mnohaleté zkušenosti ze sportovní praxe nám předával na profesionální úrovni a hlavně lidským přístupem, což bylo pro mě, začátečníka v oblasti fitness, velkým přínosem. Již nyní se těším na další školení a kurzy pod jeho vedením.
         Monika Lenochová, Přerov.

Ahoj Zbyňku, chtěla bych Ti moc poděkovat za naprosto skvěle vedené školení, informace a také za Tvoje osobní zkušenosti, které pro mě byly největším přínosem.
V oblasti fitnes se pohybuju už docela dlouho a když jsem se hlásila na tento kurz, tak jsem si říkala, super, budu mít papír a možná nějaké ty vědomosti navíc. Je po kurzu a já papír ještě nemám :-) (zkoušky teprve budou), vědomostí plnou hlavu a stojím na startovní čáře ke svému snu - být dobrým trenérem. Díky Tobě a tomu co všechno si do tohoto školení dával se mi může splnit. Takže moc díky!!!
         Lucie Zahradníková

Mé první začátky v oblasti fitness a zdravého životního stylu byly před 8 lety, kdy jako 16letý klučina jsem vstoupil do fitness centra a začal budovat svou postavu, neměl jsem ponětí jak a co cvičit, vše jsem čerpal z literatury a zkoušením na vlastním těle. Po třech letech pravidelného tréninku jsem závodil za juniory v kulturistice a o 2 roky později jsem byl zařazen do reprezentačního týmu ČR. Ke konci juniorské kariéry mě potkalo zranění: utržený prsní sval, operace pupeční kýly. A řekl jsem si dost, v 21 letech být takhle zničen. Chtěl jsem dělat trenéra, ale potřeboval jsem si utřídit informace, narazil jsem na toto školení, které mě uchvátilo náplní výuky. Já jako bývalý kulturista jsem neměl ponětí o svalovém coru a po vyzkoušení v praxi jsem sice klesnul váhami, ale svaly jsou více při tréninku cítit a hlavně mně nebolí záda, klouby atd. Musím velice ocenit práci lektora Zbyňka, je to profesionál v oboru, ale jeho umění je v tom, že umí informace výborně předat žákům a hlavně srozumitelnou formou, dovede si odvodit jiné alternativy a metody cvičení, což se domnívám, že je pro návštěvníky tohoto kurzy důležité. Pocity a dojmy z tohoto školení? Perfektní, nečekal jsem, že dostanu tolik informací, zdravotní stránka cvičení mě zaujala a motivovala k dalšímu vzdělávání, protože jsem se ujistil z vlastní zkušenosti, že trénovat klienty „kulturistickou“ metodou by nebylo to pravé.
         Filip, www.filiphunal.cz

Nedávno som v Prahe, ve Face Czech Academy, absolvovala kurz INSTRUKTOR FITNESS - OSOBNÍ TRENÉR kompletní kurz pod vedením skúsených lektorov a špecialistov vo svojom odbore. Kurzom nás v najväčšej miere sprevádzal Zbyněk Petr, ktorý bol k nám od prvého dňa "nekompromisný" v tom najlepšom zmysle slova. Má obrovský zásobník odborných vedomostí z oblasti anatómie, fyziológie či držanie těla a takisto mnoho skúseností a vedomostí z oblasti fitness a didaktiky tréningu.
Svoje znalosti dokáže využiť nielen pri osobnom tréningu s vlastnými klientmi, ale veľmi efektívne odovzdať ďaľším nadšeným budúcim trénerom, ktorí sa v tejto oblasti chcú uplatniť.
V mori rôznych ponúk kurzov v oblasti fitness na českom trhu, ktoré sa na takmer 100% vyznačujú pravidlom, že ak si ho zaplatím, dostanem automaticky licenciu sa tento odlišuje a Face Czech vykonáva záslužnú prácu v skutočnej pomoci klientom, ktorí si za osobných trénerov zvolia absolventov kurzov FACE.
          Monika, Brno

Minulý rok (2009) jsem absolvoval odborný rekvalifikační kurz – Instruktor fitness centra a osobní trenér fitness, z větší části pod vedením lektora Mgr. Zbyňka Petra. Jakožto bývalý vrcholový sportovec jsem byl zvyklý pracovat se sportovci, nikoliv s běžnou klientelou. Tento kurz mě naučil pracovat s „běžnými smrtelníky“, ale také s lidmi se zdravotním nebo pohybovým omezením, což pokládám za nesmírně důležité. Obsah kurzu dává perfektně dohromady základy fyzioterapie a trénink fitness, na základě čehož jsem pochopil Zbyňkův výraz „zdravotně funkční fitness“, kterému se dodnes věnuji v jedné z poboček fitness center Holmes Place. Tento kurz mě nesmírně obohatil a jenom lituji, že jsem ho neabsolvoval dřív a nevyužil ve vlastním tréninku.
Musím přiznat, že kurz byl nesmírně intenzivní a místy pěkně provětral moje mozkové závity. Co se lektora Zbyňka týče, tak byl naprosto profesionální, danou látku a problematiku neměl jenom slepě naučenou, ale také dokázal všechno logicky vysvětlit a zjednodušit. Vše doplnil ukázkami z praxe jak v posilovně, tak ve streč-zóně. Cviky (nejen) na podložce byly na základě Pilates Institute, kterému se nadál věnuji a perfektně doplňují celý koncept.
Všem zájemcům můžu tento kurz vřele doporučit!
          Dušan Lonc, www.smartfitness.cz, mé vzdělávání u Zbyňka Petra, seznámení se Zbyňkem Petrem 

Ahoj, chtěla jsem poděkovat za výborný školení. Od Face jsem toho už absolvovala docela dost, ale u Tebe mám fakt pocit, že ani koruna nebyla zbytečná. Takže moc díky a budu se těšit toho 13.12. + určitě i na bosu ve fitness. Zatim se měj hezky.
          S pozdravem Verča

V letošním roce (2010) jsem absolvovala rekvalifikační kurz „Fitness trenér“ u Face Academy. Jedním z lektorů, kteří mne kurzem prováděli, byl i Zbyněk Petr. Po celou dobu kurzu se nám účastníkům velice aktivně  a ochotně  věnoval. Jeho teoretické znalosti i praktické zkušenosti pro mne byly obrovským přínosem a díky Zbyňkovu profesionálnímu přístupu jsem se i já rozhodla stát se osobní trenérkou.

...Chcela som ti  ešte raz poďakovať za fakt skvelú prípravu na trénerskú činnosť. Sama trénujem funkčný fitness a překládám to cvikmi z pilates a tchi toningu. Klienti sú nadšený a ja tiež. Začalo ma to veľmi baviť. Raz ste s Danom Müllerom podotkli, že po absolvovaní kurzu už anatomiu len tak ľahko neotvoríme. Musím Ti povedať, že opak je pravdou. Stále do nej čumím a až odstupom času si naozaj vďaka praxi dám veľa vecí do kontextu. V posilovni vidím  velké rozdiely a postoje trénerov ku samotnému tréninku. Niektorých klientov mi je fakt lúto. Som rada, že som si vybrala práve Váš sposob cvičenia a myslenia...
          Adriana W., www.funkcni-fitness.cz

Se Zbyňkem a celým týmem Face Czech Academy  jsem se prvně setkala na školení Instruktor fitness a osobní trenér. Od prvního dne školení jsem si byla jistá, že jsem si vybrala opravdu dobře. „Znalosti, zkušenosti a nejnovější poznatky v oblasti fitness,  profesionalita a osobní přístup “, tak bych ve stručnosti shrnula to, co Zbyněk dokáže nabídnout svým učencům. Díky Zbyňkovu přístupu ke zdravému a správnému cvičení a celému školení mohu i já nabídnout svým klientům kvalitní služby v oblasti fitness. Zbyňku díky a brzy při dalším školení ahoj :o)
          Daniela Prošková

Bolo to úplne super školenie pre všetkých ktorí chcú vedieť ako správne na to. Založené na profesionalite, čo sa týka praxe aj teórie. Presne tak ako to ma byť pri práci s ľudským telom. Celý tým FACE CZECH ACADEMY robí úžasnú prácu. Niekoľko rokov s nimi absolvujem rôzne vzdelávacie programy v oblasti fitness. A prináša mi to skutočné poznanie ľudského tela, takže s nim môžem správne, teda zdravo a efektívne pracovať. Čo samozrejme prináša svoje výsledky. Čo sa týka Zbyňka vrelo odporúčam. Nielen, že sa vám dostane vysokej odbornosti založenej na najvyspelejších poznatkoch v oblasti štúdií o správnom cvičení, ale aj veľmi príjemný a priateľský prístup. Jednoducho Zbyněk to umí :)
          Miroslav Mazák, Košice