Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

Reference - individuální konzultace

Reference - individuální konzultace

Jsem instruktorkou aerobiku a body stylingu již 10 let. Ve svém oboru se neustále vzdělávám, navštěvuji doškolovací kurzy a odborné semináře. Stejně jako každý obor, i fitness se neustále vyvíjí a já si uvědomuji jak velkou zodpovědnost má každý, kdo pracuje s lidským tělem. Proto je pro mě velmi důležité správné provedení cviků, zejména ze zdravotního hlediska. Cítila jsem potřebu individuálně prokonzultovat provedení některých cviků, abych svým klientům mohla být co nejvíce prospěšná. Na základě doporučení jsem začala navštěvovat Zbyňka. Byla jsem nadšená, je to opravdu člověk na svém místě. Každá hodina byla pro mě velkým obohacením, zejména tím, že mi vždy dal prostor dojít si k závěru svou vlastní úvahou. Na každou mou pochybnost měl vždy jasnou a logickou odpověď. Inspiroval mě, jak udělat své hodiny zajímavější a efektivnější. Díky těmto konzultacím jsem si mohla lépe urovnat a upevnit dosud nabyté znalosti. Zbyňka bych vřele doporučila nejen běžným klientům, ale i všem cvičitelům, kteří mají zájem na sobě stále pracovat.
          Lenka Krutská, Profiinstruktor aerobiku a body stylingu ČŠA Heleny Jarkovské

Jsem osobní trenérka a největší podíl na svém kvalitní vzdělání v oblasti funkčního fitness jsem získala od Zbyňka. Zbyněk mě bezvýhradně přesvědčil o svých profesních kvalitách a celkovém rozhledu ve světě fitness a tak jsem ho neváhala kontaktovat také při příležitosti vybavování mého fitcentra. Potřebovala jsem zvážit každý centimetr místa, protože mé fitko není veliké. Bylo třeba rozhodnout, které stroje budou nejvíce využitelné a které spíše zabírají místo. Děkuji i za komplexní rady ohledně mého podnikatelského záměru a forem mnou poskytovaných služeb. Konzultace se Zbyňkem se mi určitě vyplatila a příště se na něj zase s důvěrou obrátím.
         Martina Dvořáková www.fitforma.cz

Zbyněk je konečně renesanční člověk ve fitness. Po setkání se Zbyňkem jsem zjistil, že mám po 10 letech praxe rezervy. Za toto zjištění jsem rád, protože jeho profesionální a poctivý přístup mě hodně obohatil a osvěžil. Pracovat s ním bylo nad mé očekávání, a to i s vědomím, že jdu za člověkem, který toho zná zkutečně hodně. I díky němu ve svém vzdělávání pokračuji dál, protože mi ukázal směr, který má zkutečně smysl.
          Jan Plocar, osobní trenér fitness