Zobrazit ve vyhledávání navigaci

Navigace

Vyhledávání

Flowin® Friction Training

Flowin®...

Flowin® je perfektní pomůcka, která může rozvíjet fyzickou aktivitu novým směrem. Jako jeden z Master Trainerů tuto pomůcku používám nejen při svém cvičení, ale i při cvičení s mými klenty. Mohu na něm totiž zvyšovat kondici i sílu, ale hlavně je na něm potřeba zapojit i hluboký stabilizační systém, což nahrává mé filozofii cvičení s maximálním použitím Core. Proto Flowin® vřele doporučuji, ale také i varuji před nežádoucími vlivy při nesprávné technice cvičení.
Níže se dozvíte více o této pomůcce ze Švédska...

Flowin® - Co je to?

Flowin® je fitness pomůcka, která byla vyvinuta švédskými desetibojaři k tomu, aby svůj pohybový aparát rozvíjeli novými podněty a tím zlepšovali svoji výkonnost. Tato pomůcka se skládá z desky ze speciálního plastu a několika speciálních podložek pro končetiny. Cvičení funguje velice jednoduše - je totiž založeno na prostých fyzikálních zákonech - a to na tření a hmotnosti...

Číst dál...

Flowin® - Jak na něj zdravě?

Flowin® podložka může být skvělým pomocníkem při jakémkoliv cvičení, výborným doplňkem ostatních sportovních aktivit, perfektní pomůcka na posílení hlubokého svalového stabilizačního systému a v neposlední řadě můžete díky této podložce zvyšovat i svojí výkonnost či zpevňovat svaly.

Jenže...Flowin® byl vyvinut pro sportovce, ne pro obyčejnou klientelu se zdravotními problémy běžné populace!!!

Číst dál...